dealoco
Deals›Coolblue
Open app
Coolblue · Live bijgewerkt

Alle Coolblue deals

Online elektronica en huishoudwinkel. Laptops, tv's, smartphones, huishoudapparaten en meer. Morgen in huis.

10 vestigingen in België. Meeste deals in: Huishouden (150), Verzorging (37), Badkamer & Sanitair (2), Gereedschap (1).

Bijgewerkt op 13 oktober: 1107 actieve deals, gemiddeld 11% korting.

1107
Deals
10
Filialen
11%
Gem. korting
−53%
Max
Verzorging

Verzorging & Drogisterij in Aanbieding bij Coolblue

Vergelijk de beste deals van Coolblue.

Oral-B iO 9 Goud met zwarte opzetborstel
Coolblue
−45%
Coolblue
Oral-B iO 9 Goud met zwarte opzetborstel
Van €335.00 voor €185.00
€185.00€335.00
Geldig t.e.m.
Oral-B iO Series 6N Duo Pack Zwart + Roze
Coolblue
−25%
Coolblue
Oral-B iO Series 6N Duo Pack Zwart + Roze
Van €233.00 voor €175.00
€175.00€233.00
Geldig t.e.m.
Oral-B iO 2 Zwart en Groen Duo Pack
Coolblue
−24%
Coolblue
Oral-B iO 2 Zwart en Groen Duo Pack
Van €85.00 voor €65.00
€65.00€85.00
Geldig t.e.m.
Oral-B iO 6N Wit
Coolblue
−23%
Coolblue
Oral-B iO 6N Wit
Van €141.00 voor €109.00
€109.00€141.00
Geldig t.e.m.
Braun Series 3 300BT Grijs
Coolblue
−22%
Coolblue
Braun Series 3 300BT Grijs
Van €68.00 voor €53.00
€53.00€68.00
Geldig t.e.m.
Oral-B Pro Cross Action Zwart (10 stuks)
Coolblue
−22%
Coolblue
Oral-B Pro Cross Action Zwart (10 stuks)
Van €31.99 voor €24.99
€24.99€31.99
Geldig t.e.m.
Oral-B iO 2 Roze
Coolblue
−20%
Coolblue
Oral-B iO 2 Roze
Van €50.00 voor €39.99
€39.99€50.00
Geldig t.e.m.
Oral-B iO 9n Onyx Zwart
Coolblue
−19%
Coolblue
Oral-B iO 9n Onyx Zwart
Van €229.00 voor €185.00
€185.00€229.00
Geldig t.e.m.
Huishouden

Wasmiddel & Huishouden in Aanbieding bij Coolblue

Vergelijk de beste deals van Coolblue.

Wisberg WBWD16A3DWNB HygienicSteam - 10/6 kg
Coolblue
−48%
Coolblue
Wisberg WBWD16A3DWNB HygienicSteam - 10/6 kg
Van €1149.00 voor €599.00
€599.00€1149.00
Geldig t.e.m.
Wisberg WBWD85A2DWNB HygienicSteam - 8/5 kg
Coolblue
−48%
Coolblue
Wisberg WBWD85A2DWNB HygienicSteam - 8/5 kg
Van €1049.00 voor €549.00
€549.00€1049.00
Geldig t.e.m.
BlueBuilt iPhone 18 Pro Max Privacy Filter Screenprotector Glas Duo Pack
Coolblue
−44%
Coolblue
BlueBuilt iPhone 18 Pro Max Privacy Filter Screenprotector Glas Duo Pack
Van €79.99 voor €44.99
€44.99€79.99
Geldig t.e.m.
BlueBuilt iPhone 18 Pro Privacy Filter Screenprotector Glas Duo Pack
Coolblue
−44%
Coolblue
BlueBuilt iPhone 18 Pro Privacy Filter Screenprotector Glas Duo Pack
Van €79.99 voor €44.99
€44.99€79.99
Geldig t.e.m.
Nespresso De'Longhi Essenza Mini EN85.S
Coolblue
−34%
Coolblue
Nespresso De'Longhi Essenza Mini EN85.S
Van €120.00 voor €79.00
€79.00€120.00
Geldig t.e.m.
Wisberg WBWM3A3W8NB SwiftWash & CreaseControl
Coolblue
−29%
Coolblue
Wisberg WBWM3A3W8NB SwiftWash & CreaseControl
Van €699.00 voor €499.00
€499.00€699.00
Geldig t.e.m.
Wisberg WBWM3A5B9NB SwiftWash & CreaseControl
Coolblue
−27%
Coolblue
Wisberg WBWM3A5B9NB SwiftWash & CreaseControl
Van €749.00 voor €549.00
€549.00€749.00
Geldig t.e.m.
De'Longhi Onderhoudspakket 0,5 jaar + Melkreiniger
Coolblue
−26%
Coolblue
De'Longhi Onderhoudspakket 0,5 jaar + Melkreiniger
Van €75.95 voor €56.00
€56.00€75.95
Geldig t.e.m.
Gereedschap

Gereedschap in Aanbieding bij Coolblue

Vergelijk de beste deals van Coolblue.

nutribullet 900 Pro Zand + Basic accessoireset
Coolblue
−7%
Coolblue
nutribullet 900 Pro Zand + Basic accessoireset
Van €75.99 voor €71.00
€71.00€75.99
Geldig t.e.m.
Badkamer & Sanitair

Badkamer & Sanitair in Aanbieding bij Coolblue

Vergelijk de beste deals van Coolblue.

BlueBuilt Radiatorventilator Duo Pack
Coolblue
−11%
Coolblue
BlueBuilt Radiatorventilator Duo Pack
Van €107.99 voor €96.00
€96.00€107.99
Geldig t.e.m.
Premium BlueBuilt Universeel Tussenstuk + BlueBuilt Y-Afvoer
Coolblue
−8%
Coolblue
Premium BlueBuilt Universeel Tussenstuk + BlueBuilt Y-Afvoer
Van €118.99 voor €109.00
€109.00€118.99
Geldig t.e.m.
Overig

Speciale & Overige Aanbiedingen bij Coolblue

Vergelijk de beste deals van Coolblue.

GilletteLabs Body Navulmesjes (12 stuks)
Coolblue
−53%
Coolblue
GilletteLabs Body Navulmesjes (12 stuks)
Van €74.00 voor €34.99
€34.99€74.00
Geldig t.e.m.
Laifen Wave Pro Roze
Coolblue
−40%
Coolblue
Laifen Wave Pro Roze
Van €99.99 voor €60.00
€60.00€99.99
Geldig t.e.m.
Call of Duty: Black Ops 6 PS5
Coolblue
−39%
Coolblue
Call of Duty: Black Ops 6 PS5
Van €64.00 voor €38.99
€38.99€64.00
Geldig t.e.m.
iRobot Roomba Combo Plus 575 Black
Coolblue
−36%
Coolblue
iRobot Roomba Combo Plus 575 Black
Van €699.00 voor €449.00
€449.00€699.00
Geldig t.e.m.
iRobot Roomba Combo Plus 515 Black
Coolblue
−33%
Coolblue
iRobot Roomba Combo Plus 515 Black
Van €599.00 voor €399.00
€399.00€599.00
Geldig t.e.m.
Brinno TLC300
Coolblue
−31%
Coolblue
Brinno TLC300
Van €288.00 voor €199.00
€199.00€288.00
Geldig t.e.m.
iRobot Roomba Combo Plus 415 White
Coolblue
−30%
Coolblue
iRobot Roomba Combo Plus 415 White
Van €499.00 voor €349.00
€349.00€499.00
Geldig t.e.m.
AOC AGON G4 Q27G4SRU
Coolblue
−26%
Coolblue
AOC AGON G4 Q27G4SRU
Van €269.00 voor €199.00
€199.00€269.00
Geldig t.e.m.
Kortingsverdeling

Hoe hoog zijn de kortingen?

0-10%
528
10-20%
501
20-30%
54
30-40%
15
40-50%
8
50%+
1

Het zwaartepunt van de kortingen bij Coolblue ligt in de 0-10% range (528 deals).

Prijsrange

Wat kosten de deals?

< €2
€2-5
€5-10
€10-20
€20+
1107

Coolblue heeft 0 deals onder de 5 euro en 1107 deals boven de 10 euro.

Promotietypes

Welke soort kortingen?

Multi-buy
1107
Merken in promo

Welke merken zijn in promotie?

Oral-B-45%Dreft-14%Gillette-5%
Winkelgids
Lees de winkelgids: Coolblue→
Veelgestelde vragen

Hoeveel deals heeft Coolblue deze week?

Coolblue heeft deze week 1107 actieve deals, verdeeld over 5 categorieën.

Wat is de gemiddelde korting bij Coolblue?

De gemiddelde korting bij Coolblue is 11%. De hoogste korting is 53%.

Welke categorie heeft de meeste deals bij Coolblue?

Huishouden heeft de meeste deals (150), gevolgd door Verzorging (37).

Deals per categorie

BakkerijChips & SnacksChocolade & SnoepDrankenWijn, Bier & SpiritsZuivelVlees & VisDroogwarenDiepvriesGroenten & FruitVerzorgingHuishoudenDierTuinGereedschapVerfVerlichtingBouwmateriaalBadkamer & SanitairVloer & WandElektraAutoOverig

Deals per stad

AntwerpenGentBrusselBruxellesBruggeLeuvenHasseltMechelenAalstKortrijk

Andere winkels

ColruytLidlAldiDelhaizeJumboAlbert HeijnAlvoActionCarrefourOKayBio-PlanetHuboIntermarchéRenmansBakkerijDrankenhandelsHalalAsianGroenten & FruitBricoAveveBon'ApEuroshopCoolblueDelitraiteurTom & CoArt & Craft